Ücretsiz Deri Şablonları

Bu yazımızda yeni başlayanlar için ücretsiz deri ürün şablonu bulabileceğiniz sayfaları sizler için derledik.

Ürün yapımında özellikle yeni başlayanlar için kalıp çıkarmak zorlayıcı bir süreç olabiliyor.

Bunun önüne geçebilmek için bu sayfada elimizden geldiğince ücretsiz şablon derlemeye çalışacağız.

Sayfalar ve şablonlar çoğunlukla İngilizcedir. Kullandığınız internet sayfasını Türkçeye çevirerek daha rahat kullanabilirsiniz.

1- Tamer Çevik

İlk sırada ülkemizde bu işin hakkını vererek yapan bir ustamız olan Tamer Çevik, Youtube üzerinden ücretsiz şablon ve yapım videosu paylaşmaktadır. Aşağıdaki logoya tıklayarak Youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

2- Hahns Atelier

Hahns Atelier sayfasında dünya genelinde rastladığımız en fazla çeşit ve farklı şablonlar bulunmaktadır. Aynı zamanda Youtube kanalından ürün yapım videolarını da izleyebilirsiniz. Şablonlara ücretli ve ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak blog sayfasına ulaşabilirsiniz.

3- Makesupply Leather

Makesupply Leather sayfasından yaklaşık 25 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

4- Maze Leather

Maze Leather sayfasından çakmak kılıfı, masat ve el aleti tutucu gibi yaklaşık 26 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

5- Weaver Leather Supply

Weaver Leather Supply sayfasından yaklaşık 10 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

6- Leather Cove

Leather Cove sayfasından yaklaşık 15 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

7-Creativeawl

Creativeawl sayfasından farklı tarzda ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Youtube kanalından yapım videolarına göz atabilirsiniz. Bu sitede ücretsiz şablon fiyatları ”0” dır . Satın alma işlemi gibi ilerleyerek ücret ödemeden şablonları alabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi girmemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

8- Leather Craft Pattern

Leather Craft Pattern sayfasından farklı tarzda ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Bu sitede ücretsiz şablon fiyatları ”0” dır . Satın alma işlemi gibi ilerleyerek ücret ödemeden şablonları alabilirsiniz. Kredi kartı bilgisi girmemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki logoya tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

9- Wildleathercraf

Wild Leather Craft Youtube kanalından yaklaşık 30 adet bel çantası, sırt çantası , el çantası ve kemer gibi ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

10- Rose Leather Crafts

Rose Leather Crafts Youtube kanalından yaklaşık 30 adet kartlık ve cüzdan gibi ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

11- Oklom

Oklom Youtube kanalından 6 adet kadın çanta ve cüzdan gibi ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

12-GENTLION Leather

GENTLION Leather Youtube kanalından ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

13-Leather Bag Pattern

Leather Bag Pattern Youtube kanalından ücretsiz şablonlara ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

14-Maju T Works

Maju T Works Youtube kanalından yaklaşık 50 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

15-CreU Handcaft & Design

CreU Handcaft & Design Youtube kanalından yaklaşık 7 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

16-Leathercraft Berlin

Leathercraft Berlin Youtube kanalından yaklaşık 20 adet ücretsiz şablona ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki logoya tıklayarak kanala ulaşabilirsiniz.

Şablonlar ticari olmayan amaçlar için paylaşılmıştır. Çizim sahipleriyle sorun yaşamamak için ticari olmayan işlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Çanta cüzdan vb. ürün yapımı için gerekli deri el aletlerini – deri malzemelerini www.derihobi.com dan temin edebilirsiniz.

-Farklı Sayfalardan Sizler İçin Derlenmiştir.

– Çizim ve videolar firmamıza ait değildir.

– Kalıp, çıktı ve çizimlerde olan hatalardan firmamız sorumlu değildir.

– Bu hizmetimiz ücrete tabi değildir.

– Sizlerin de paylaşmak istediğiniz şablonları burada hizmete sunabiliriz.

%d blogcu bunu beğendi: